Pasy monterskie, kabury

Artykuły ochronne wymagane na danych stanowiskach pracy są bezwzględnym wymogiem BHP, jednak nie tylko tego typu elementy oferują działające na rynku sklepy z takimi produktami. Należy tu wymienić również akcesoria, które podnoszą komfort pracownika i usprawniają wykonywanie przez niego obowiązków zawodowych. Są to między innymi przyborniki - pasy czy kieszenie na narzędzia, które ułatwiają wykonywanie powierzonych zadań i mieszczą wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki czemu można mieć je zawsze pod ręką.

Jest 53 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 53 elementów

Pasy monterskie - bezpieczeństwo i efektywność pracy

Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości pasy monterskie, które dzięki swojej konstrukcji są wygodne do noszenia, nawet pomimo ich pełnego obciążenia. Przyczyniają się one do usprawnienia procesu pracy, dzięki temu, że dają szybką możliwość skorzystania z potrzebnych narzędzi, co jest szczególnie istotne podczas wykonywania obowiązków w miejscach trudno dostępnych czy niebezpiecznych.

Co istotne ten element zwiększa również poziom bezpieczeństwa pracownika, gdyż minimalizuje konieczność ruchów stwarzających dodatkowe ryzyko, np. upadku podczas pracy na wysokości bądź kontuzji w trakcie pracy na budowie. Oferujemy takie akcesoria, jak pasy na narzędzia, kieszenie na narzędzia, torby narzędziowe czy torby monterskie.

Funkcje toreb narzędziowych  

Torby monterskie w znaczny sposób ułatwiają przenoszenie drobnych narzędzi, z których pracownik cyklicznie korzysta podczas wykonywania swoich zadań. Skórzane torby narzędziowe zawierają cały zestaw kieszeni, które pomieszczą wszystko, co jest potrzebne do wykonania danych obowiązków zawodowych. Umiejscowienie ich na biodrach użytkownika jest optymalnym rozwiązaniem, który nie zakłóca przebiegu procesu wykonywania zadań.

Kabury ciesielskie z możliwością zamocowania do pasa w celu zwiększenia komfortu użytkowania, będą natomiast skutecznym rozwiązaniem do przenoszenia ze sobą narzędzi takich jak na przykład młotek czy gwoździe. Z kolei torby narzędziowe dla elektryka pomieszczą wszystkie elektronarzędzia.