Narzędzia stolarskie

Jest 145 produktów.

Podkategorie

 • Dłuta Stolarskie
  Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości, niezawodnych narzędzi stolarskich - doskonale Państwo trafili! W tej kategorii dla naszych klientów przygotowaliśmy profesjonalne dłuta stolarskie przeznaczone do różnego rodzaju prac. Oferujemy się szeroki wybór dłut płaskich, z boczną krawędzią tnącą czy typu żłobak. Dostępne są tu także praktyczne zestawy, które sprawdzą się podczas wykonywania nieco bardziej zaawansowanych prac.
 • Elektronarzędzia...
  W ofercie naszego sklepu internetowego Fiber Center znaleźć można rozmaite narzędzia stolarskie, które doskonale sprawdzą się w każdym warsztacie - zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Zaopatrzyć można się tutaj między innymi w trwałe i bardzo wydajne elektronarzędzia stolarskie, które doskonale sprawdzą się w warsztatach meblarskich i stolarskich.
 • Inne narzędzia stolarskie
 • Piły do drewna
  W kategorii "narzędzia stolarskie" naszego sklepu FiberCenter.pl, znaleźć mogą Państwo między innymi bogaty asortyment pił do drewna. Dostępne są u nas produkty wysokiej jakości od sprawdzonych i szanowanych w branży marek. Nasze piły do drewna mają różne wymiary oraz właściwości, co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego narzędzia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
 • Strugi
  Bez względu na to, czy są Państwo amatorami czy profesjonalistami, w kategorii narzędzia stolarskie każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Zaopatrzyć można się tu na przykład w strugi stolarskie, które są niezbędne w każdym warsztacie, w którym wykonuje się pracę z elementów drewnianych. Dostępne w tej kategorii produkty sprawdzą się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.
 • Ściski Stolarskie
  W kategorii narzędzia stolarskie znaleźć mogą Państwo między innymi bogaty wybór profesjonalnych ścisków - automatycznych, kątowych oraz z zapadką czy blokadą, a także zaciski sprężynowe czy szczypce zaciskowe. To produkty najwyższej jakości, od renomowanych producentów.
 • Wiertła do drewna
  Szukając niezawodnych wierteł do drewna, warto zajrzeć do kategorii, jaką są narzędzia stolarskie. Zaopatrzyć można się tu na przykład w wiertła do konfirmantów, wiertła łopatkowe płaskie, czy też wiertła cylindryczne do otworów pod zawiasy. Dostępne są tu także praktyczne zestawy wierteł.
 • Pilniki stolarskie
  W tej kategorii dostępny jest bardzo szeroki wybór pilników stolarskich. Zaopatrzyć można się tu w pilniki płaskie, zakrzywione oraz okrągłe. W tej kategorii dostępne są również specjalistyczne tarniki do drewna oraz tarniki płaskie. Wszystkie produkty to gwarancja wysokiej jakości i bezpiecznej pracy.
 • Młotki ciesielskie
  Młotki ciesielskie to podstawowe narzędzia służące do wbijania gwoździ, wyrywania ich, demontażu podłóg i rozbierania mebli. W naszym sklepie dostępne są młotki ciesielskie zarówno z pazurem prostym, jak i zakrzywionym, dzięki czemu każdy dobierze odpowiadający mu produkt.
 • Kleje stolarskie
  Kleje stolarskie są świetną alternatywą dla kołków, wkrętów czy gwoździ. W naszej ofercie znajdują się kleje uniwersalne, kleje do drewna i kleje termotopliwe. Sklejenie ze sobą elementów jest tańszą i wygodniejszą opcją ich łączenia, a jednocześnie bardzo wytrzymałą.
 • Kątowniki stolarskie
  Kątowniki stolarskie to niezbędnik każdego profesjonalnego stolarza, lecz amatorzy również nie powinni przechodzić obok nich obojętnie. Odpowiednio wykorzystane mogą poprawić precyzję i dokładność, z jaką wykonywany jest projekt. Zastąpią też wiele innych narzędzi, np. poziomnicę, linijkę, ekierkę i głębokościomierz.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 145 elementów