W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Spawarki i lutownice
  Narzędzia łączące to jedna z kategorii w naszym sklepie internetowym FiberCenter.pl, w której znaleźć można między innymi profesjonalne spawarki i lutownice. Są to narzędzia wykorzystywane przez fachowców z różnych branż. Dostępne tutaj produkty to gwarancja dużej wydajności, precyzyjnego łączenia elementów oraz bezpiecznej pracy.
 • Zszywacze elektryczne
  Narzędzia łączące to produkty, których nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnego profesjonalnego warsztatu. Do kategorii tej zalicza się między innymi różnego rodzaju zszywacze elektryczne. Dostępne tutaj urządzenia są niezwykle profesjonalne i umożliwiają szybką i bardzo dokładną pracę, która wymaga znacznie mniejszego wysiłku niż w przypadku zastosowania zszywaczy ręcznych.
 • Zszywacze ręczne
  Kompletując wyposażenie warsztatu warto zadbać o to, by znalazły się tam różnego rodzaju zszywacze. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można klasyczne zszywacze ręczne. Są to stosunkowo proste urządzenia, które umożliwiają umieszczanie zszywek w wybranym miejscu. Doskonale sprawdzają się między innymi w warsztatach meblowych i tapicerskich.
 • Zszywki
  Narzędzia łączące to bardzo rozbudowana kategoria produktów. Dostępne są tutaj między innymi różnego rodzaju zszywki i akcesoria do zszywaczy, takie jak chociażby gwoździe stalowe. Są one niezbędne do prawidłowego wykonywania łączeń. Dostępne akcesoria mają różne rozmiary oraz różne przeznaczenie, co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego rodzaju.