Zszywki

Aby uzyskać doskonały efekt zszycia czy montażu potrzebne nam są zszywki. W naszej ofercie znajdują się zszywki tapicerskie służące do łączenia drewna, materiału, folii, zszywki kablowe oraz hartowane. Jeśli zaopatrzymy się w produkt wysokiej jakości od renomowanego producenta, zagwarantujemy sobie najlepszy możliwy rezultat naszej pracy. W asortymencie posiadamy zszywki producentów, takich jak Stanley, Mega oraz Proline. Nad każdym zakupem warto się wcześniej zastanowić, zapoznając się z naszym asortymentem, a w razie pytań kontaktując się z działem obsługi klienta.

Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie?

W naszym sklepie znajdują się różnego rodzaju zszywki i gwoździe, pochodzące od różnych producentów, warto więc zwrócić uwagę na ich charakterystykę i zastosowanie. Zszywki i gwoździe posiadają różne przeznaczenia. Nie każdy ich rodzaj będzie się nadawał do takera, tak samo jak do zszywacza. Nie wszystkie uda się nam zastosować do tych samych czynności, stąd w naszym asortymencie znajdują się specjalne zszywki kablowe, tapicerskie, hartowane i niehartowane. Zawsze warto zaopatrzyć się w większą ilość zszywek różnego rodzaju, aby być gotowym na każdą ewentualność.

Czym się różnią poszczególne zszywki?

Jeśli chodzi o różnice to występują one w zależności od przeznaczenia produktu. Zszywki tapicerskie służą do wykonania trwałych połączeń drewna, folii i materiału, a zszywki kablowe, jak sama nazwa wskazuje, do mocowania kabli. Trzeba również pamiętać o tym, że nie każdy rodzaj zszywek lub gwoździ będzie pasować do posiadanego przez nas urządzenia. Część będzie do wykorzystania jedynie do pracy wykonywanej przy użyciu wyszczególnionego modelu takera, z kolei inne będą pasować do konkretnych modeli zszywaczy. Powinniśmy mieć to na uwadze, aby nie kupić produktu, którego nie będzie się dało użyć. Wszystkie informacje o zszywkach można znaleźć w ich opisie, dlatego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, nasze biuro obsługi klienta służy pomocą.