Zszywacze ręczne

Zszywacze ręczne są niezbędnymi narzędziami przy różnych pracach stolarskich oraz tapicerskich. Służą one do łączenia ze sobą elementów, umożliwiają nam odnowę starych mebli, montaż drewnianych płyt, izolacji i innych czynności związanych z dekoracjami i remontem. W naszej ofercie znajdują się zszywacze stolarskie oraz zszywacze tapicerskie, od takich producentów jak Stanley, Proline oraz Mega. W kategorii Zszywki, można znaleźć niezbędną amunicję do sprzedawanych przez nas zszywaczy.

Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Czym różnią się poszczególne typy zszywaczy?

W związku z tym, że w naszym sklepie internetowym znajdują się różne rodzaje zszywaczy ręcznych, warto zapoznać się z ich specyfikacją i generalnym przeznaczeniem. Posiadamy zszywacze wykonane z różnych materiałów, w całości metalowe, metalowe z częściowym ogumieniem, całkowicie pokryte gumą oraz plastikowe. Wśród naszych produktów znajdują się zszywacze młotkowe, tradycyjne, wielofunkcyjne oraz pneumatyczne, w tym gwoździarki. Część z nich służy do wykonywania prac stolarskich lub tapicerskich, są to więc odpowiednio zszywacze stolarskie oraz zszywacze tapicerskie. Zszywacz ręczny działa w dość prosty sposób, wystarczy go naładować, przełożyć do materiału który chcemy przymocować a następnie nacisnąć rękojeść. Takie działanie powoduje uwolnienie zszywki i wbicie jej w materiał. Zszywacz młotkowy działa dokładnie tak jak młotek, jednak trudniej jest nim umieścić gwóźdź lub zszywkę w wybranym przez nas miejscu. Wymaga on od nas uderzenia w materiał, podczas którego wbijana jest zszywka. Nadają się przede wszystkim do bardzo szybkiego zszywania, które nie wymaga precyzji. Zszywacz pneumatyczny wymaga podłączenia do kompresora ze zbiornikiem powietrza, wbija zszywki z bardzo dużą siłą oraz prędkością, dzięki czemu bez problemu można mocować nim np. deski.

Który zszywacz ręczny będzie dla mnie najlepszy?

Wszystkie najważniejsze funkcjonalności zszywaczy dostępnych w naszej ofercie opisaliśmy w poprzednim nagłówku, można więc zapoznać się z naszym asortymentem i wybrać coś dla siebie według powyższych kryteriów. Gdyby jednak niektóre kwestie pozostały niejasne, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i doradzi w zakupie najlepszego zszywacza do konkretnych czynności.