Zszywacze elektryczne

Zszywacze elektryczne służą przede wszystkim do profesjonalnego łączenia materiałów, przy których nie zawsze można pracować z równomierną siłą. Sam możesz regulować moc, z jaką wbijana jest zszywka. Zszywacze elektryczne umożliwiają również łatwiejszą pracę w narożnikach i posiadają wyłącznik, który zabezpiecza operatora przed nieplanowanym strzałem, którego skutki mogą być tragiczne dla wszystkich współpracowników dookoła. W naszej ofercie znajdują się zszywacze stolarskie, oraz zszywacze tapicerskie. Produkty te pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Stanley.

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Czym różnią się poszczególne produkty?

Jak można bez trudu zauważyć, w asortymencie naszego sklepu znajdują się różne zszywacze elektryczne. Do załadowania części z nich można wykorzystać zarówno zszywki, jak i gwoździe konkretnego typu. Zszywacze te najczęściej będą miały możliwość strzelania zszywkami stolarskimi, typem G lub typem A, oraz gwoździami tapicerskimi, typem J. Gwoździarki umożliwią nam korzystanie z gwoździ o różnych wysokościach, w tym między innymi 12mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm oraz 32mm. Na kartach poszczególnych produktów zawsze będziemy mogli sprawdzić, którymi zszywkami, gwoździami lub sztyftami będziemy mogli je załadować, a większość z nich znajduje się w naszym asortymencie, w kategorii Zszywki. Wszystkie dostępne zszywacze mają dosyć długi przewód zasilania, więc można bez problemu poruszać się po większym terenie, bez konieczności przepinania wtyczki czy rozwijania przedłużacza.

Jaki zszywacz będzie dla mnie najlepszy?

Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko jest zależne od charakterystyki wykonywanej przez nas pracy. Jeżeli nie potrzebujemy ogromnej mocy, takiej jaka potrzebna jest do montażu np. ościeżnic, paneli, to powinien wystarczyć nam zszywacz uniwersalny, mający wiele przydatnych funkcji, a jednocześnie nie będący najdroższym i najcięższym sprzętem. Większy zszywacz nie nadaje się również do prac w narożnikach, a jest to jedna z głównych zalet większości zszywaczy elektrycznych. Pamiętajmy też o rodzaju zszywek lub gwoździ, ponieważ nie wszystkie będą służyć do tych samych zadań, często musimy więc dopasować sam zszywacz do amunicji, z której planujemy skorzystać.