Koszulki robocze

Koszulki robocze mają za zadanie chronić przed czynnikami nie zagrażającymi bezpośrednio zdrowiu pracownika, lecz stosuje się je między innymi w celu zastąpienia własnych ubrań odzieżą roboczą, co zapobiega zniszczeniu czy zabrudzeniu w czasie pracy rzeczy prywatnych. Do kategorii tego typu odzieży roboczej zalicza się także koszulki bawełniane pełniące dodatkową funkcję marketingową i charakteryzujące określoną branżę czy firmę, oraz ubrania jednorazowe, czyli stworzone z myślą o krótkim stosowaniu.

Jest 39 produktów.

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów

Czym charakteryzują się koszulki dla pracowników?

Prosty granatowy t-shirt dla pracownika

Odzież robocza przeznaczona jest do stosowania w trakcie wykonywania obowiązków i występuje zarówno w wersji ocieplanej, jak i nieocieplanej. Do produkcji koszulek stosuje się między innymi czystą bawełnę lub jej mieszanki z tworzywami sztucznymi, na przykład włóknami poliestrowymi lub poliamidowymi. Spotkać można się także z koszulkami dla pracowników wykonanymi z flaneli, polaru czy ortalionu. W sezonie zimowym doskonale sprawdzają się specjalne koszulki termoaktywne. Poza koszulkami, spotkać możemy się również ze specjalistycznymi, dedykowanymi rozwiązaniami w postaci bluz, spodni, kombinezonów, kurtek czy czapek.

Żółta, odblaskowa koszulka

Jak wybrać odzież roboczą?

Wybierając tego typu odzież, pod uwagę należy wziąć nie tylko materiał, z którego została wykonana, gdyż równie ważną rolę odgrywa jej gramatura oraz zastosowana technika zszycia. W celu zwiększenia komfortu noszenia koszulek roboczych, coraz częściej produkuje się je z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Wysokiej jakości ubrania robocze wykonywane są ze specjalnych tkanin ułatwiających cyrkulację powietrza oraz wchłanialność potu, co sprawia, że w trakcie pracy ciało jest suche, a skóra oddycha. W miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia stosowane są dodatkowe wzmocnienia lub podwójne szwy. Godne polecenia są koszulki wyposażone w praktyczne elementy, takie jak kieszonki, do których można schować niezbędne akcesoria.