Wiertła do drewna

Wiertła do drewna to produkt, bez którego nie obędzie się żaden majsterkowicz - czy to amator, czy profesjonalista. W asortymencie naszego sklepu internetowego FiberCenter.pl znaleźć można zarówno pojedyncze wiertła (łopatkowe czy cylindryczne), jak i gotowe, niezwykle praktyczne zestawy oraz różnego rodzaju akcesoria. Oferujemy wyroby renomowanych, uznanych marek takich, jak chociażby Stanley. To produkty w pełni niezawodne, które posłużą Państwu przez długi czas.

Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Czym kierować się przy zakupie wierteł do drewna?

Wybierając wiertło, w pierwszej kolejności pamiętać należy o stosownym dopasowaniu go do rodzaju posiadanego elektronarzędzia. Kluczowymi parametrami takich produktów są jego średnica oraz długość. Jeśli chodzi o materiał wykonania, do tego celu najczęściej stosuje się stal chromowo - wanadową. Do czynienia możemy mieć z wiertłami spiralnymi lub z gwintowanym wierzchołkiem.

Zestaw wierteł FatMax

Wiertła do drewna z naszego asortymentu

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju wiertła do drewna. Zaliczają się do nich między innymi:

  • wiertła łopatkowe (nazywane również piórowymi) - to produkty o płaskim kształcie, zwieńczone szpikulcem sterującym. Doskonale sprawdzają się podczas tworzenia głębokich otworów w drewnie, materiałach drewnopochodnych, płyt MDF oraz kantówkach. W celu zagwarantowania precyzyjnego centrowania, wyposażone zostały one w szlifowany wierzchołek oraz ostrze

  • wiertła cylindryczne - wykonane z wysokiej jakości stali i wyposażone w dwie krawędzie tnące dla zwiększonej efektywności wiercenia

Dodatkowo, w naszym sklepie internetowym zaopatrzyć można się także w praktyczne zestawy wierteł do drewna. Takie komplety dodatkowo wyposażone są także w wiertła do metalu i betonu oraz końcówki wkrętarskie. Jako że posiadają one zróżnicowane średnice, doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju prac.

W kategorii tej dostępne są również ograniczniki głębokości do wierteł gwarantujące pewne wiercenie w wybranym materiale na określoną głębokość, przedłużki do wierteł łopatkowych, pogłębiacze do drewna oraz kątowniki nastawne stolarskie.