Elektronarzędzia stolarskie

Elektronarzędzia stolarskie to jedna z kategorii naszego sklepu FiberCenter.pl, w której znaleźć można urządzenia doskonałe zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Stanowią one nieodłączny element wyposażenia każdego warsztatu i sprawdzają się podczas różnego rodzaju prac. Zaopatrzyć mogą się tu Państwo między innymi w wysokiej jakości wyrzynarki, strugi elektryczne, pistolety do kleju, frezarki czy pilarki od renomowanych producentów. To produkty, co do których mogą Państwo mieć pewność, że posłużą przez długi czas i będą w pełni niezawodne.

Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Pistolety do kleju - co to za urządzenia?

Pistolet do kleju to niezwykle uniwersalny produkt, w który wykorzystać można między innymi podczas fugowania, sklejania ze sobą plastikowych elementów, dokonywania napraw elementów ceramicznych czy tworzenia dekoracji oraz sztukaterii. Najczęściej spotkać można się z urządzeniami zasilanymi z sieci, lecz na rynku dostępna jest również ich praktyczna wersja akumulatorowa. Najważniejszymi elementami pistoletu są końcówka robocza oraz wkłady, które zawierać mogą mocniejsze lub słabsze kleje. Ich średnica wynosi przeważnie 7, 11 lub 12 milimetrów. W większości przypadków moc pistoletów do kleju nie przekracza 500 W. Przy zakupie takiego urządzenia, szczególną uwagę warto zwrócić na modele wyposażone w blokadę wypływu kleju i praktyczną podstawkę.

Wyrzynarka Tryton

Rodzaje wyrzynarek

Wyrzynarki to urządzenia, które podzielić można między innymi ze względu na sposób cięcia. Do czynienia możemy mieć tutaj z modelami klasycznymi, które wymagają delikatnego dociskania w trakcie pracy oraz wahadłowymi lub oscylacyjnymi, których brzeszczot porusza się nie tylko w górę i w dół, lecz także w przód oraz w tył. Tego typu narzędzia najlepiej sprawdzą się w czasie pracy z nieco grubszymi materiałami. Wyrzynarki podzielić można również na stołowe, które w czasie cięcia pozostają nieruchome oraz włosowe. Drugie z nich świetnie sprawdzają się do wycinania łuków czy okręgów.