W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wiertarko-wkrętarki
  Wiertarko-wkrętarki to urządzenia wykorzystywane w trakcie prac budowlanych i drobnych napraw. Właśnie dlatego dbamy o to, aby proponowane przez nas produkty odznaczały się jakością i atrakcyjną ceną. W naszej ofercie każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Posiadamy nawet wiertarko-wkrętarki z udarem oraz wkrętaki akumulatorowe.
 • Wiertarki udarowe
  Wiertarki udarowe dwubiegowe to solidne urządzenia, z których korzysta się wyłącznie przy cięższych pracach. Powinny mieć odpowiednią moc i być bardzo wytrzymałe, aby zapewnić pracę na najwyższym poziomie. Chcąc wyposażyć się w takie wiertarki, wystarczy zapoznać się z naszą ofertą. Znaleźć można tam wiele profesjonalnych sprzętów!
 • Wyrzynarki
  Wyrzynarki zaliczają się do popularnych elektronarzędzi. Odznaczają się łatwością obsługi i niezwykłą wydajnością. Z pewnością dla wielu stanowią nieodłączne wyposażenie warsztatu. Dzięki naszej ofercie można wyposażyć się w wyrzynarki stolarskie lub wyrzynarki z podrzynaniem. Produkty pochodzą od renomowanych producentów, a my proponujemy je w atrakcyjnych cenach.
 • Szlifierki kątowe
  Szlifierki kątowe to bezwątpienia urządzenia o bardzo dużych możliwościach. Każdy z nas może używać ich w dowolnych celach. Wystarczy wyposażyć się w odpowiednie tarcze, jednakże bruzdownice do betonu lub miniszliferki powinny być prawidłowo wybrane. W naszej ofercie znaleźć można urządzenia od cenionych na rynku producentów w dobrych cenach.
 • Frezarki
  W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości frezarki, produkowane przez najlepszych, renomowanych producentów. Z pewnością świetnie nadadzą się jako wyposażenie każdego warsztatu. Frezarki wielofunkcyjne lub frezarki górnowrzecionowe wykorzystywane są w wielu różnych pracach domowych a także przy remontach.
 • Mieszarki
  Mieszarki to urządzenia, które stanowią nieodłączny element remontów oraz prac budowlanych. W naszej ofercie posiadamy rozmaite mieszadła i mieszarki elektryczne. Wszystkie odznaczają się wysoką jakością wykonania a także atrakcyjną ceną. Mają wspólne przeznaczenie - używamy ich, aby skutecznie mieszać chociażby kleje.
 • Młoto wiertarki
  Młotowiertarki to urządzenia wykorzystywane w większości przypadków przez profesjonalistów. Szczególnie pomocne w ciężkich pracach. Nasza oferta zawiera wyłącznie wysokiej jakości sprzęty od sprawdzonych producentów. Dbamy o to, aby młoty udarowe oraz młoty wyburzeniowe zapewniały solidne, skuteczne działanie.
 • Wiertarki stołowe
  Do okazjonalnych napraw oraz remontów przydatne i wręcz niezbędne będą wiertarki stołowe lub wiertarki ręczne. Wykorzystywane są również wśród profesjonalistów. Zważając na to, oferujemy wyłącznie urządzenia najwyższej jakości, które spełnią wszelkie oczekiwania. Gwarantujemy wysoką jakość idącą w parze z atrakcyjnymi cenami.
 • Strugarki
  Prace wykończeniowe z wykorzystaniem drewnianych elementów wymagają od każdego dokładności. Bardzo przydatne okazują się wówczas strugarki. Urządzenia z naszej oferty odznaczają się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Strug elektryczny o solidnym wykonaniu produkowany jest przez renomowanych producentów.
 • Pilarki tarczowe
  W trakcie remontów czy prac naprawczych bardzo często napotykamy na konieczność przycięcia drewna. Pomocne okazują się wówczas pilarki tarczowe, które pozwalają dociąć bardzo precyzyjnie każdy element. Warto wyposażyć się w pilarki ukosowe dostępne w naszej ofercie. Są to produkty pochodzące od najlepszych producentów na rynku.
 • Pistolety do kleju i...
  Prace domowe lub remonty wymagają czasami skorzystania z klejów termotopliwych. Takie rozwiązania pozwalają na skuteczne i trwałe łączenie drobnych elementów. Warto jednak wyposażyć się w pistolety do kleju z przełącznikiem, które znacznie ułatwiają klejenie. W naszej ofercie można znaleźć przeróżne pistolety do kleju.
 • Pompy Zatapialne
  Firmy, które zajmują się pracami remontowymi, z pewnością nie raz spotkały się z sytuacją, gdy konieczne było użycie pompy zatapialnej. Istotne jest, aby była to pompa dobrej jakości, odznaczająca się należytą wytrzymałością. W naszej ofercie można znaleźć tylko najlepsze pompy zatapialne do wody od renomowanych producentów i w bardzo korzystnych cenach.
 • Opalarki
  Nie ma lepszego urządzenia przy usuwaniu farb, kleju lub lakierów niż opalarka. Nie bez przyczyny urządzenie to stanowi wyposażenie większości warsztatów i firm remontowych. Odpowiednią i profesjonalną opalarkę z płynną regulacją można znaleźć w naszej ofercie. Wszystkie urządzenia dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.
 • Myjki ciśnieniowe
  Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które przydadzą się praktycznie każdej osobie. Stanowczo możemy stwierdzić, iż stanowią nieodłączne wyposażenie gospodarstw domowych. Dobre myjki ciśnieniowe do domu i ogrodu powinny być wytrzymałe i wydajne. Takie urządzenia znajdują się właśnie w naszej ofercie, z którą warto się zapoznać.
 • Inne elektronarzędzia
  Elektronarzędzia z pewnością stanowią niezastąpioną pomoc podczas prac remontowych, montażowych lub w procesie budowy. Warto jednak wybrać produkty godne zaufania, które sprawdzą się w każdych warunkach. W naszej ofercie posiadamy między innymi brzeszczoty lub nożyce od renomowanych producentów, w atrakcyjnych cenach.